sobota, 21 marca 2015

Koszka Darmoszka


Born Pretty Store po dłuższej przerwie powraca do mnie, niczym bumerang. Czy się cieszę? Moje drugie imię to Koszka Darmoszka*, więc domyślcie się sami :P Tym razem, z całej oferty sklepu, wybrałam duży, kwadratowy stempel i dwie płytki do zdobień...

*koszka (ros.) - kot


 Płytka Q Girl 018, cena 2,99 $

ocena:
Małą, okrągłą płytkę o średnicy 55 mm zajmują wzory stylizowane na etniczne i takie, które kojarzyć się mogą ze sztuką naskalną. Trzy czwarte płytki zajmują pojedyncze wzory. Znajdują się tu bardziej abstrakcyjne formy, ale też zwierzęta czy symbole. Jedną ćwiartkę płytki całkowicie pokrywa dopasowany stylistycznie wzór geometryczny, przeznaczony na cały paznokieć. Wzory odbijają się bardzo dobrze, jednak te z większą powierzchnią wymagają nieco więcej wprawy i nie będą one łatwe dla początkujących.


Płytka Q Girl 016, cena 2.99 $

ocena:
Płytka o średnicy 55 mm podzielona została na cztery części. Trzy z nich całkowicie zajmuje wzór, w ostatniej znalazły się cztery odrębne wzory. Osobiście odnoszę wrażenie, że przy projektowaniu tej płytki coś poszło nie tak - być może błąd w oprogramowaniu sprawił, że bardzo komiksowe, graficzne wzory złożono w jedną całość z bardzo eterycznymi, roślinnymi wzorami. Wzory odbijają się wyraźnie.


Stempel i zdapka, cena 3,74 $

ocena:
Tak duży i miękki stempel to zdecydowana nowość w moim PPRR (Pazurzastym Pudełku Różnych Różności). Jego wymiary to 25 mm długości na 15 mm szerokości, co w zupełności wystarcza na odbicie wzoru na całej powierzchni moich małych płytek paznokci. Niewątpliwą zaletą stempla jest jego duża miękkość, co pozwala mu dopasować się do kształtu płytki i odbić wzór nawet w trudno dostępnych miejscach przy nasadzie paznokcia. Dodatkowo stempel jest dość lepki, co ułatwia pobieranie wzoru z płytki. Mimo wszystko, przed pierwszym zastosowaniem, polecam zmatowić go pilniczkiem, ponieważ w wersji 'wprost od producenta', jego powierzchnia jest dość śliska i wzór może się rozmazać.

Jak zwykle zapraszam Was serdecznie do korzystania z 10% rabatu, obowiązującego na cały, nieprzeceniony asortyment Born Pretty Store


PS A na mani z wykorzystaniem moich prezentów zapraszam już jutro :3

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajne rzeczy :)

  http://wmymswieciewitam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Minimalistyczne i ładne. :) / bestialstwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. stemple są świetne :) sama muszę się w takie zaopatrzyć - daję niesamowite efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz widzę coś takiego na oczy, ciekawa jestem jak to wykorzystasz.
  http://onlybyme7.blogspot.com/2015/03/my-way_20.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe rzeczy

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń

lubię, jak zostawiacie mi komentarze :3