czwartek, 5 listopada 2015

na bogato


Luxe Girl nr 4, Lovely, 8 ml, cena 7,79 zł

ocena:
Luxe Girl to najnowsza seria kosmetyków kolorowych marki Lovely, choć jeśli weźmiemy pod uwagę same lakiery, to nowości znajdziemy tu więcej. Linia Luxe Girl oferuje 6 kolorów utrzymanych w kobiecych i dość typowych odcieniach beżu, różu i czerwieni, ale o nieoczywistym wykończeniu. Lakiery posiadają delikatnie piaskową fakturę i migoczące drobinki, które jednak pozostają gdzieś na drugim planie, nadając całości ciekawą głębię i dodatkowy błysk, jednocześnie nie rzucając się w oczy.

Lakier łatwo się nakłada i szybko schnie. Dzięki fakturze, która ukryje wszystkie niedociągnięcia, nie wymaga dużej precyzji czy wprawy. Do pełnego krycia potrzebujemy standardowych dwóch warstw, za to podczas zmywania kosmetyk stawia lekki opór, ale z pewnością nie jest tak problematyczny jak typowe lakiery piaskowe czy brokaty.


No więc hit czy kit, zapytacie. A ja odpowiem, że po kolejne chyba nie sięgnę, ale próbę z numerem 4 przeżyłam i wspominam całkiem przyjemnie. Jeśli lubicie takie nudziaki albo lekko opalizujące wykończenie, ta seria będzie dla Was przyjemnym odświeżeniem klasyki :)

1 komentarz:

lubię, jak zostawiacie mi komentarze :3